Дизайн
інтер’єру

Продумуючи дизайн інтер’єру, слід враховувати всі його дрібні особливості. При виконанні дизайн проекту нашими фахівцями розробляються всі аспекти, необхідні для правильної організації та зонування простору.

комплектація
інтер’єру

Співпрацюючи з провідними європейськими та американськими виробниками меблів, сантехніки та аксесуарів, наші фахівці підберуть всі необхідні елементи інтер’єру згідно останніх трендів за конкурентоспроможними цінами.

ремонт
інтер’єру

 Від того, наскільки якісно та правильно буде зроблений ремонт, залежать комфорт і затишок Вашого життя. Ми надаємо комплекс послуг від розробки дизайн проекту до втілення його в життя. Наші фахівці дотримуються всіх технологій і норм щодо якості робіт.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ТЕЛЕФОНУ БЕЗКОШТОВНА!

НЕ МОЖЕТЕ САМОСТІЙНО ВИЗНАЧИТИСЯ ЩО РОБИТИ ЗІ СВОЇМ ІНТЕР'ЄРОМ?

ЕТАПИ РОБІТ ПРИ СТВОРЕННІ ДИЗАЙНУ ПРОЕКТА:

ЗУСТРІЧ З КЛІЄНТОМ
Перше знайомство, заключення договору про співпрацю.
ПЛАНУВАЛЬНЕ РІШЕННЯ
Виконання замірів, розробка варіантів планування.
КОНЦЕПТУАЛЬНЕ РІШЕННЯ
Розробка концепції, створення ескізних проектів
РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ
Доопрацювання концептуального рішення, створення візуалізацій в 3D max
РОЗРОБКА ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
Розробка проектної документації та креслень для реалізації дизайну проекту
ЗДАЧА РОБОТИ
Передача клієнту всієї документації, закриття договору

НАВІЩО ПОТРІБЕН ДИЗАЙН ПРОЕКТ?

Кожна людина мріє про ідеальний будинок, де комфорт і затишок переплітаються з практичністю та ергономічністю. Наш дім – це місце, де можна розслабитися, забути про справи та перетворити звичайне проведення часу на справжнє задоволення, коли будь-яка деталь і предмет інтер’єру покликані дарувати тепло та радість його господарям; в той час як гармонійно спланований простір робочої зони дозволяє сконцентруватися на роботі, досягненні наміченої мети та вирішенні завдань.

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

Більшість програм електронної верстки та редактори HTML використовують Lorem Ipsum в якості тексту за замовчуванням, так що пошук за ключовими словами одразу показує.

м. Київ, Печерськ, вул. Московська, 27

GRIGORENKO DESIGN – команда професіоналів, яка може точно визначити кращий і близький по духу стиль, який буде гармоніювати з естетичним і внутрішнім світом клієнта, створювати настрій, затишок, задавати стилістику життя та підтримувати імідж. За час роботи студії було успішно втілено безліч ідей дизайну інтер’єру, декорування та ремонту житлових і комерційних приміщень.

Наші фахівці проведуть аналіз об’єкту, розташування приміщення, архітектурні особливості будівлі та систематизують данні та положення, отримані від клієнта. На основі данних розробляється основна концепція проекту і стильового оформлення.

Наші дизайнери та архітектори здійснять виїзд на об’єкт, з точністтю проведуть замірювальні роботи  з використанням сучасного обладнання, зафіксують заміри геометричних розмірів всіх приміщень, зроблять  фотофіксацію існуючого розташування.

 

×

 

×

 

×