Про студію

grigorenko-logo1

 

Наша студія професійно займається розробками дизайну інтер’єрів з 2010 року. За час роботи студії було успішно втілено безліч ідей з дизайну інтер’єру, декоруванню та ремонту житлових і комерційних приміщень.

1.
ПРОФЕСІЙНО

GRIGORENKO DESIGN – команда професіоналів, яка може точно визначити кращий і близький по духу стиль, який буде гармоніювати з естетичним і внутрішнім світом клієнта, створювати настрій, затишок, задавати стилістику життя та підтримувати імідж.

3.
ЕКСКЛЮЗИВНО

Розробки студії GRIGORENKO DESIGN – це абсолютно авторські та ексклюзивні витвори, які грамотно створюються з урахуванням вимог і побажань замовника.

2.
ГАРМОНІЙНО

Основна творча ідея студії – це індивідуальне переосмислення простору, гармонійне поєднання комфорту та натхнення. Кожен наш проект – створення унікального образу приміщення, який охоплює всі сфери діяльності та переваги замовника.

4.
ЕЛЕГАНТНО

Освіта, величезний досвід, тонке відчуття стилю, знання трендів, ергономіка та гармонійні рішення – завжди лежать в основі роботи з клієнтами при створенні інтер’єру, в яких респектабельність і елегантність переплітаються з його перевагами.

Євген Григоренко

Засновник студії та творчий натхненник, Євген Григоренко – художник, провідний дизайнер і керівник, випускник Санкт-Петербурзької Державної Художньо-Промислової Академії ім. барона О. Л. Штігліца.

 

×

 

×

 

×